Koła Łowieckie

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Paweł Lipa
2Łowczy: Robert Marszałek
3Vice-łowczy: Artur Cieśla
4Skarbnik: Wojciech Karaś
5Sekretarz: Robert Mazur


Adres korespondencyjny:

KŁ „Bażant” Brzeźnica
39-205 Pustków 256

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Roman Korczak
2Vice-prezes: Władysław Bogacz
3Łowczy: Eugeniusz Piątek
4Skarbnik: Adam Kęski
5Sekretarz: Stanisław Pęcak

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Bażant” Tarnów
ul. Osiedle 23
33-100 Tarnów

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Józef Sowa
2Łowczy: Tomasz Plichta
3Skarbnik: Stanisław Kurtyka
4Sekretarz: Franciszek Fido

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Bór” Brzesko
ul. Kąpielowa 29
32-830 Wojnicz

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Włodzimierz Czop
2Łowczy: Grzegorz Flejtuch
3Skarbnik: Krzysztof Momot
4Sekretarz: Marcin Kuta

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Bór” Iwkowa
ul. Łąkowa 4
32-800 Brzesko

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes:
2Łowczy: Marek Korzeniowski
3Vice-łowczy: Wacław Skultecki
4Skarbnik: Bożena Pawlikowska
5Sekretarz: Marcin Kita

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Bór” Tarnów
ul. Wita Stwosza 1/43
33-100 Tarnów

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Zygmunt Głowacki
2Łowczy: Krzysztof Majka
3Vice-łowczy: Jan Partyński
4Skarbnik: Kazimierz Szpunar
5Sekretarz: Edward Pogoda

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Cietrzew” Dąbrowa Tarnowska
ul. Szarwarska 1a/3
33-200 Dąbrowa Tarnowska

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Bogusław Ryczek
2Łowczy: Krzysztof Czupryna
3Skarbnik: Edward Olearczyk
4Sekretarz: Mariusz Doktor

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Cyranka” Bolesław
33-220 Bolesław 152
e-mail: cyrankaboleslaw@op.pl

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Stanisław Pierzga
2Łowczy: Tadeusz Prus
3Skarbnik: Krzysztof Powroźnik
4Sekretarz: Roman Badzioch

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Darz Bór” Biadoliny
ul. Słoneczna 24
32-830 Wojnicz

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marek Golonka
2Łowczy: Marian Wiklański
3Skarbnik: Jan Węgiel
4Sekretarz: Kazimierz Żuchowicz

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Dąbrówka” Dąbrowa Tarnowska
Wójcina 57
33-221 Mędrzechów
e-mail: kzuchowicz4@gmail.com

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Norbert Kieć
2Łowczy: Stanisław Kieć
3Skarbnik: Paweł Gołąb
4Sekretarz: Arkadiusz Kwaśniak

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Dunajec” Wojnicz
Wielka Wieś 253
32-830 Wojnicz

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Czesław Malig
2Łowczy: Janusz Onak
3Skarbnik: Janusz Rzepecki
4Sekretarz: Dominik Rzepecki

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Dzik” Tarnów
33-150 Wola Rzędzińska 417 E

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Bogdan Płachno
2Łowczy: Andrzej Leń
3Skarbnik: Paweł Szarkowicz
4Sekretarz: Wojciech Jacher

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Hejnał” Tarnów
ul. Dąbrowska 32
33-131 Łęg Tarnowski

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Stanisław Masłoń
2Łowczy: Roman Kowal
3Skarbnik: Czesław Mosio
4Sekretarz: Leon Szarek

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Hubert” Gręboszów
Wola Żelichowska 16
33-260 Gręboszów

 

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jerzy Zydroń
2Łowczy: Stanisław Ciura
3Vice-łowczy: Józef Skurnóg
4Skarbnik: Michał Zydroń
5Sekretarz: Andrzej Stankowski

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Hubertus” Brzesko
os. Jagiełły 1/5
32-800 Brzesko
e-mail:  jerzy.zydron@gmail.com

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Tadeusz Popiela
2Łowczy: Robert Śliż
3Skarbnik: Józef Podraza
4Sekretarz: Medard Kozioł

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Jarząbek” Pilzno
ul. Ogrodowa 12
39-220 Pilzno

 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Wiesław Kozik
2Łowczy: Jacenty Mróz
3Skarbnik: Rafał Łoś
4Sekretarz: Sławomir Tabor

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Jarząbek” Pilzno
ul. Chyszowska 44
33-100 Tarnów

 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Bogusław Tobiasz
2Łowczy: Wojciech Górski
3Skarbnik: Leszek Kuta
4Sekretarz: Grzegorz Ducinowski

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Jedność” Brzesko
Stary Wiśnicz 501
32-720 Nowy Wiśnicz
e-mail: tbbogdan@poczta.onet.pl

 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Ignacy Polek
2Łowczy: Mariusz Tryba
3Skarbnik: Marian Bradło
4Sekretarz: Katarzyna Tryba

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Jeleń” Pleśna
33-171 Pleśna 179
e-mail: jelenplesna@gmail.com

 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Mariusz Sokołowski
2Łowczy: Roman Urban
3Skarbnik: Zbigniew Pikul
4Sekretarz: Jan Potok

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Knieja” Smyków
Wesoła 38
33-207 Radgoszcz

 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jan Rutana
2Łowczy: Antoni Sroka
3Skarbnik: Kazimierz Dyląg
4Sekretarz: Henryk Kmiecik

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Knieja” Szerzyny
38-245 Czermna 218


 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Bogdan Wojciechowski
2Łowczy: Marian Turek
3Skarbnik: Zbigniew Musiał
4Sekretarz: Jan Ruszaj

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Knieja” Tarnów
Sas-Zubrzyckiego 9/46
30-611 Kraków

 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Maciej Skałoń
2Łowczy: Marek Malinowski
3Skarbnik: Leopold Mastalerz
4Sekretarz: Wiesław Szczecina

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Leśnik” Gromnik
ul. Gen. Andersa 3/1
33-180 Gromnik

 

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Eugeniusz Łazowski
2Łowczy: Andrzej Kobak
3Vice-łowczy: Bogusław Łazowski
4Skarbnik: Tomasz Golba
5Sekretarz: Witold Oprządek

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Lis” Brzostek
ul. Ks. Jałowego 2
39-230 Brzostek

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jan Jeliński
2Łowczy: Bogdan Chrobak
3Skarbnik: Paweł Krakowski
4Sekretarz: Krzysztof Kokoszka

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Łoś” Bochnia
ul. Legionów Polskich 12/39
32-700 Bochnia

 

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Ryszard Cierpich
2Łowczy: Piotr Wiśniewski
3Vice-łowczy: Marcin Sarama
4Skarbnik: Leszek Babiarz
5Sekretarz: Jerzy Wołek

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Łoś” Tarnów
ul. Urwana 13
33-100 Tarnów

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Stanisław Nosek
2Łowczy: Jan Świderski
3Skarbnik: Krzysztof Styrkosz
4Sekretarz: Przemysław Styrkosz

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Melsztyn” Zakliczyn
ul. Malczewskiego 26
32-840 Zakliczyn

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Janusz Garbarz
2Łowczy: Andrzej Florek
3Skarbnik: Jan Sadko
4Sekretarz: Ryszard Pikul

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Naddunajeckie” Żabno
ul. Szkolna 45
33-200 Dąbrowa Tarnowska

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Bogdan Czachór
2Łowczy: Ryszard Rachwał
3Skarbnik: Jerzy Maj
4Sekretarz: Janusz Zydroń

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Nadwiślan” Szczurowa
Rząchowa 24
32-820 Szczurowa

 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Mariusz Mątwicki
2Łowczy: Czesław Łuszcz
3Skarbnik: Antoni Czapla
4Sekretarz: Andrzej Jagiełło

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Nadwiślańskie” Szczucin
ul. Zajezierze 5
33-230 Szczucin
e-mail: nadwislanskie@op.pl

 

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Roman Bukowski
2Łowczy: Bogdan Zalasiński
3Skarbnik: Jacek Dydyński
4Sekretarz: Tomasz Góra

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Odyniec” Dębica
ul. Graniczna 18
39-200 Dębica

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Mariusz Wójcik
2Łowczy: Mirosław Maca
3Skarbnik: Piotr Błaszczyk
4Sekretarz: Krzysztof Pietrucha

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Ostoja” Dębica
Świętosława 125b
39-200 Dębica

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Andrzej Graca
2Łowczy: Marek Litwiński
3Skarbnik: Stanisław Mania
4Sekretarz: Paweł Gondek

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Podgórskie” Tarnów
Os. Zielone 7/3
33-100 Tarnów

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jacek Salamon
2Łowczy: Waldemar Gawlikowski
3Vice-łowczy: Piotr Tworzydło
4Skarbnik: Piotr Bartyzel
5Sekretarz: Marek Maciaszek

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Rogacz” Bochnia
ul. Brzeźnicka 55c/15
32-700 Bochnia
e-mail: jacek.salamon@ur.krakow.pl

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Stefan Jacek Faber
2Łowczy: Stanisław Januś
3Skarbnik: Tadeusz Januś
4Sekretarz: Czesław Chmura

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Ryś” Tarnów
33-122 Wierzchosławice 570

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Adam Durbas
2Łowczy: Józef Kępa
3Vice-łowczy: Marek Durbas
4Skarbnik: Józef Fiter
5Sekretarz: Dorota Durbas – Nowak

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Ryś” Żegocina
ul. Drozdów 34/6
40-530 Katowice
e-mail: adam.durbas@rysk.pl

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jan Dziedzic
2Łowczy: Marian Sołtys
3Skarbnik: Hubert Miotła
4Sekretarz: Piotr Typer

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Sarna” Radgoszcz
ul. Witosa 45
33-207 Radgoszcz

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Robert Bialik
2Łowczy: Janusz Grudzień
3Vice-łowczy: Mariusz Kaim
4Skarbnik: Rafał Łoboda
5Sekretarz: Mirosław Wilk

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Sokół” Bochnia
32-712 Bratucice 96
e-mail: robert.bialik@lotosjaslo.pl

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marian Jankowski
2Łowczy: Ryszard Tabor
3Vice-łowczy: Edward Bartkiewicz
4Skarbnik: Krzysztof Widełka
5Sekretarz: Aleksander Waśko

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Sokół” Nowy Wiśnicz
ul. Mickiewicza 3
32-720 Nowy Wiśnicz
e-mail: konradwasko@gmail.com

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Wiesław Szura
2Łowczy: Mieczysław Jacek Koszyk
3Skarbnik: Grzegorz Dziuban
4Sekretarz: Janusz Wiśniewski

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Szarak” Ciężkowice
ul. Krynicka 51
33-190 Ciężkowice

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marek Temecki
2Łowczy: Jacek Janeczko
3Skarbnik: Ireneusz Petela
4Sekretarz: Franciszek Blezień

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Szarak” Dębica
Nagawczyna 431
39-200 Dębica

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Stanisław Bochenek
2Łowczy: Gabriela Mach Soja
3Skarbnik: Andrzej Światłowski
4Sekretarz: Zbigniew Wajda

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Szarak” Skrzynka
33-263 Zalipie 12

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Wacław Bieniasz
2Łowczy: Józef Nabożny
3Skarbnik: Kazimierz Glanc
4Sekretarz: Jerzy Jarecki

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Szarak” Szerzyny
Opacie 100
38-200 Jasło

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marek Basta
2Łowczy: Marek Mieczysław Adamczyk
3Skarbnik: Stanisław Osienkiewicz
4Sekretarz: Mariusz Roman Brudziński

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Szarak” Tymowa
Trzycierz 83
33-322 Korzenna

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Bogdan Petela
2Łowczy: Marcin Pyrchla
3Vice-łowczy: Andrzej Wołowiec
4Skarbnik: Janusz Sołek
5Sekretarz: Marek Wąsowicz

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Trop” Dębica
Łowczówek 268
33-171 Pleśna

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Antoni Kuczak
2Łowczy: Wojciech Gwóźdź
3Skarbnik: Ryszard Zieliński
4Sekretarz: Marcin Guła

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Trop” Wietrzychowice
Nowopole 16
33-270 Wietrzychowice

LPFunkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Sławomir Szuba
2Łowczy: Wojciech Górski
3Skarbnik: Zbigniew Krawczyk
4Sekretarz: Grzegorz Kupiec

 

Adres korespondencyjny:

WKŁ „Basior”
Zyblikiewicza 1
31-029 Kraków