Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPImię i nazwisko
1Janusz Onak – Przewodniczący
2Jan Ćwik
3Krzysztof Łazowski
4Zygmunt Głowacki
5Damian Kosierb


Delegaci

Lp.Nazwisko i ImięNr mandatuKoło Łowieckie
1Adamczyk MarekNR 1KŁ „Szarak” Tymowa
2Bialik RobertNR 2KŁ „ Sokół” Bochnia
3Błaszczyk PiotrNR 3KŁ „Ostoja” Dębica
4Bugielski TadeuszNR 4KŁ „Sarna” Radgoszcz
5Bukowski RomanNR 5KŁ „Odyniec” Dębica
6Cierpich RyszardNR 6KŁ „Łoś” Tarnów
7Czachór BogdanNR 7KŁ „Nadwiślan” Szczurowa
8Czech RobertNR 8KŁ „Szarak” Gorlice
9Ćwik JanNR 9KŁ „Trop” Kraków
10Damski MieczysławNR 10KŁ „Rogacz” Bochnia
11Durbas AdamNR 11KŁ „Ryś” Żegocina
12Garbarz JanuszNR 12KŁ „Naddunajeckie” Żabno
13Gąsior HenrykNR 13KŁ „Bór” Tarnów
14Glanc KazimierzNR 14KŁ „Szarak” Szerzyny
15Głowacki ZygmuntNR 15KŁ „Cietrzew” Dąbrowa Tarnowska
16Górski WojciechNR 16KŁ „Jedność” Brzesko
17Gwóźdź WojciechNR 17KŁ „Trop” Wietrzychowice
18Janeczko JacekNR 18KŁ „Szarak” Dębica
19Jankowski MarianNR 19KŁ „Sokół” Nowy Wiśnicz
20Januś StanisławNR 20KŁ „Ryś” Tarnów
21Karciński ZbigniewNR 21KŁ „Leśnik” Gromnik
22Kasprzyk AndrzejNR 75KŁ „Knieja” Tarnów
23Kącki ZbigniewNR 22KŁ „Las” Kłaj
24Kępa JózefNR 23KŁ „Ryś” Żegocina
25Kieć NorbertNR 24KŁ „Dunajec” Wojnicz
26Kisielewski DariuszNR 25KŁ „Trop’ Dębica
27Kita MarcinNR 26KŁ „Bór” Tarnów
28Kokoszka KrzysztofNR 27KŁ „Łoś” Bochnia
29Kosierb DamianNR 28KŁ „Batalion” Kraków
30Kowalski KazimierzNR 29KŁ „Sokół” Rudy Rysie
31Kozik WiesławNR 30KŁ „Jaźwiec” Tarnów
32Krzyżak WojciechNR 31KŁ „Bór” Iwkowa
33Kuta AndrzejNR 32KŁ „Darz Bór” Tarnów
34Kuta LeszekNR 33KŁ „Melsztyn” Zakliczyn
35Labak WojciechNR 34KŁ „Bażant” Brzeźnica
36Leń AndrzejNR 35KŁ „Hejnał” Tarnów
37Łazowski EugeniuszNR 36KŁ „Lis” Brzostek
38Łazowski KrzysztofNR 37KŁ „Lis” Brzostek
39Mach Soja GabrielaNR 38KŁ „Szarak” Skrzynka
40Mania StanisławNR 39KŁ „Podgórskie” Tarnów
41Matuła KarolinaNR 40Niestowarzyszona
42Mątwicki MariuszNR 41KŁ „Nadwiślańskie” Szczucin
43Michałek ZbigniewNR 42KŁ „Sokół” Krynica
44Motak MarcinNR 43KŁ „Cietrzew” Kraków
45Musiał ZbigniewNR 74KŁ „Knieja” Tarnów
46Nosek StanisławNR 44KŁ „Melsztyn” Zakliczyn
47Onak JanuszNR 45KŁ „Dzik” Tarnów
48Piątek EugeniuszNR 46KŁ „Bażant” Tarnów
49Plichta TomaszNR 47KŁ „Bór” Brzesko
50Podporski MichałNR 48KŁ „Sylwan” Kraków
51Polek IgnacyNR 49KŁ „Jeleń” Pleśna
52Powroźnik KrzysztofNR 50KŁ „Darz Bór’ Biadoliny
53Pytlik AdamNR 51KŁ „Darz Bór” Tarnów
54Rachwał RyszardNR 52KŁ „Nadwiślan” Szczurowa
55Ryczek MarcinNR 53KŁ „Cyranka” Bolesław
56Rzepecki DominikNR 54KŁ „Dzik” Tarnów
57Sadko JanNR 55KŁ „Naddunajeckie” Żabno
58Sobol JakubNR 56KŁ „Basior” Kraków
59Sokołowski MariuszNR 57KŁ „Sokół” Kraków
60Sroka AntoniNR 58KŁ „Knieja” Szerzyny
61Szura WiesławNR 59KŁ „Szarak” Ciężkowice
62Śliwa MarcinNR 60KŁ „Sokół” Bochnia
63Śliż RobertNR 61KŁ „Jarząbek” Pilzno
64Świderski JanNR 62KŁ „Melsztyn” Zakliczyn
65Tobiasz GrzegorzNR 63KŁ „Rogacz” Bochnia
66Tulik ZbigniewNR 64KŁ „Luty Tur” Kraków
67Turakiewicz KazimierzNR 65KŁ „Modrzew” Kraków
68Twardy MariuszNR 66KŁ „Darz Bór” Tarnów
69Wanat WiesławNR 67KŁ „Basior” Kraków
70Wcisło WojciechNR 68KŁ „Hubert” Olesno
71Wiśniewski PiotrNR 69KŁ ”Łoś” Tarnów
72Wojciechowski BogdanNR 70KŁ „Knieja” Tarnów
73Zydroń JerzyNR 71KŁ „Hubertus” Brzesko
74Zydroń MichałNR 72KŁ „Hubertus” Brzesko
75Żuchowicz KazimierzNR 73KŁ „Dąbrówka” Dąbrowa Tarnowska


Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPImię i nazwisko
1Piotr Błaszczyk
2Wojciech Gwóźdź
3Ryszard Cierpich
4Zbigniew Michałek
5Jan Sadko


Kapituła Odznaczeń

LPImię i nazwisko
1Jan Ćwik
2Jan Świderski
3Jacek Janeczko
4Janusz Janeczko
5Jan Jeliński
6Bogdan Czachór
7Eugeniusz Łazowski