Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Tarnów

Szkolenie weterynaryjne 5-6 kwietnia 2024r.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Tarnowie informuje, iż w dniach 5-6 kwietnia 2024r. planuje zorganizować 2 – dniowe szkolenie z zakresu wiedzy wymaganej od osób, które polują na zwierzęta łowne z zamiarem wprowadzenia na rynek produktów pochodzenia zwierzęcego pozyskanych z tych zwierząt, zgodnie z rozporządzeniem Ministra rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 listopada 2010 r. w sprawie przeprowadzenia szkoleń myśliwych.

Szkolenie to winien mieć ukończony każdy myśliwy, aby oddając tuszę zwierzyny grubej do puntu skupu lub badań weterynaryjnych móc samodzielnie dokonać wstępnego badania zwierzyny na miejscu polowania, bez konieczności oględzin i oceny przez osoby mające w. w uprawnienia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia ukończenia szkolenia z 10 -letnią ważnością.

Aby zapisać się na szkolenie należy dokonać wpłaty za szkolenie w wysokości 200,00 zł/os. na konto Zarządu Okręgowego PZŁ w Tarnowie (PEKAO S.A. 44 1240 5194 1111 0000 5252 2088) w terminie do dnia 22 marca 2024r. podając w opisie przelewu szkolenie weterynaryjne oraz imię i nazwisko. Szkolenie odbędzie się po zebraniu wymaganej liczby osób zainteresowanych.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱