Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Tarnów

Szkolenie weterynaryjne

Zarząd Okręgowy PZŁ w Tarnowie informuje , iż w dniach 16 – 17 września 2022r. planuje zorganizować 2-dniowe szkolenie z zakresu wiedzy wymaganej od osób, które polują na zwierzęta łowne z zamiarem wprowadzenia na rynek produktów pochodzenia zwierzęcego pozyskanych z tych zwierząt, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 listopada 2010 roku w sprawie przeprowadzenia szkoleń myśliwych. W zależności od ilości uczestników szkolenie odbędzie się w siedzibie Zarządu Okręgowego lub innym wyznaczonym miejscu.

Szkolenie to winien mieć ukończony każdy myśliwy, aby oddając tuszę zwierzyny grubej do punktu skupu lub badań weterynaryjnych móc samodzielnie dokonać wstępnego badania zwierzyny na miejscu polowania, bez konieczności oględzin i oceny przez osoby mające  w.w uprawnienia. 

Zgłoszenia osób zainteresowanych szkoleniem zbiera biuro Zarządu Okręgowego telefonicznie (14 621 52 98) lub mailowo (zo.tarnow@pzlow.pl) do dnia 09 września  2022r.  Koszt szkolenia wynosi 200,00 zł/os.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Udostępnij
Twitter
WhatsApp