Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Tarnów

Tarnowska Myśliwska Paczka 2020r.

Mimo deszczowej pogody i gonitwy przedświątecznej myśliwi Tarnowskiego Okręgu wraz z Kapelanem Krajowym PZŁ Ks. Sylwestrem Dziedzicem oraz Łowczym Okręgowym Krzysztofem Kokoszką zawieźli do kilku Domów Dziecka Myśliwską Paczkę.

W przeddzień Wigilii odwiedzili: Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Przyjazny Dom”; Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza im. Janusza Korczaka w Tarnowie, Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Słoneczny Dom” w Tarnowie;  SOSW Wierzchosławice – Dwudniaki Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy im. Eugenii Gierat w Tarnowie.

Jest to kontynuacja współpracy między tymi Placówkami a tarnowskimi myśliwymi l, która rozpoczęła się w ubiegłym roku oraz kiedy odwiedziliśmy ich w tym roku w czerwcu również z Okazji Dnia Dziecka. Również dodatkowo Koledzy z Koła Łowieckiego „Knieja” Szerzyny podarowali myśliwska paczkę w Domu Samotnej Matki przy ul. Mościckiego w Tarnowie.

O Myśliwskiej Paczce artykuł w Gościu Tarnowskim

Przyznajemy szczerze, że Najważniejszym w tym Dniu prawie Świątecznym dla każdego z nas było widzieć ten wspomniany szczery i wdzięczny uśmiech pojawiający na rozpromienionych twarzach obdarowanych.

Galeria zdjęć w Gościu Tarnowskim

Dziękujemy -zwłaszcza w imieniu wszystkich obdarowanych dzieci – wszystkim kolegom i koleżankom myśliwym: Zarządowi Okręgowemu PZŁ z Łowczym Okręgowym Krzysztofem Kokoszką, oraz indywidualnym darczyńcom, którymi byli: Kapelan Krajowy PZŁ ks. Sylwester Dziedzic, Natalia Adamczyk Rafał Mucha, , Daniel Bobrowski, Lucyna Maniawska, Krzysztof Kuczek, Anna Sapiecha oraz członkom Koła Łowieckiego „Knieja” w Szerzynach, którzy ze szczerej chęci pomocy i z wielkiej wrażliwości i otwartości swojego serca dla drugiego człowieka, wsparli dodatkowo  finansowo naszą wspólną myśliwską akcje.
Dyrekcji i Wychowawcom wszystkich Placówek składamy wyrazy uznania za ten wszelki codzienny trud i poświęcenie dla drugiego młodego człowieka. xSDz.

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱