Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Tarnów

Zaproszenie na Jesienny Festiwal Myśliwski!

Jesienny Festiwal Myśliwski!

Zapraszamy 18-20 września do Expo Silesia w Sosnowcu na Jesienny Festiwal Myśliwski! Będzie to połączenie targów dla fanów myślistwa oraz produktów ekologicznych i zdrowej żywności. Każdy zwiedzający z pewnością znajdzie coś dla siebie – od profesjonalnej odzieży, akcesoriów i osprzętu po naturalne kosmetyki i rękodzieło. Zespół Expo Silesia podjął szereg działań z myślą o bezpieczeństwie uczestników wydarzenia. Więcej informacji na www.expohunting.pl ”

Wszystkim na przyszło zmierzyć się z nową rzeczywistością: zarówno w życiu prywatnym, jak i gospodarczym. W związku z wyjątkową sytuacją, w której się znaleźliśmy, EXPOHunting powróci na arenę targową ze zdwojoną siłą na wiosnę 2021 roku. Już dziś proponujemy jednak Państwu udział w Jesiennym Festiwalu Myśliwskim EXPOHunting, który, mamy nadzieję, będzie doskonałą, długo wyczekiwaną okazją do spotkania w gronie braci łowieckiej i leśników. Czekamy na Państwa w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia od 18 do 20 września 2020r.!

Izolację, brak możliwości spotkań i uczestniczenia w wydarzeniach, szczególnie mocno  odczuli pasjonaci, dla których łowiectwo, strzelectwo czy aktywność outdoorowa to coś więcej niż hobby! Podczas gdy wiele działań biznesowych można zrealizować zdalnie i za pomocą nowoczesnych technologii, nic nie zastąpi nam spotkań na żywo, wymiany doświadczeń, kultywowania tradycji. Właśnie taką możliwość da organizowany w Sosnowcu Jesienny Festiwal Myśliwski.

Na targach w Sosnowcu każdy zwiedzający z pewnością znajdzie coś dla siebie – odzież i obuwie, akcesoria i osprzęt. Fanów myślistwa z pewnością zadowoli obecność rękodzieła oraz kuchni myśliwskiej. Entuzjaści wypraw w teren docenią propozycje sprzętu outdoorowego czy survivalowego. Będzie można także podziwiać unikatowe i praktyczne wyroby knifemakerów. Zakres branżowy wydarzenia dopełnią Targi Produktów Ekologicznych, Zdrowej Żywności i Turystyki EKO-TOUR, podczas których zaprezentują się wystawcy z ofertą żywności ekologicznej, kosmetyków i produktów naturalnych oraz rękodzieła.

Miłośnicy  ptaków drapieżnych przez cały okres targów będą mogli spotkać się z panem Markiem Woźniakiem, członkiem Polskiego Klubu Sokolników PZŁ „Gniazdo Sokolników”. Sokolnik zaprezentuje ptaki ze swojej hodowli oraz opowie o ich zwyczajach, roli w przyrodzie oraz wykorzystaniu w swojej pracy i  podczas polowań. Nie zabraknie strzelnicy, na której można będzie spróbować swoich sił w strzelaniu do celów nieruchomych z replik różnego rodzaju broni. Najmłodsi zwiedzający będą mogli się sprawdzić na strzelnicy łuczniczej. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Zespół Expo Silesia podjął szereg działań z myślą o bezpieczeństwie uczestników wydarzeń oraz opracował rozwiązania pozwalające na zminimalizowanie zagrożenia zdrowia wystawców, zwiedzających jak i osób zajmujących się obsługą wydarzenia. Zostały wprowadzone nowe rozwiązania w zakresie organizowania przestrzeni wystawienniczej dla zwiedzających i wystawców, strefy wejścia, strefy gastronomicznej, możliwości zakupu biletów online oraz obowiązku wypełnienia deklaracji epidemiologicznej. Istotną zmianę będą stanowiły zaostrzone i utrzymywane na wysokim poziomie środki bezpieczeństwa w zakresie higieny i dezynfekcji.

Kontakt:

tel.:    +48 32 78 87 541 / +48 32 78 87 519

expohunting@exposilesia.pl / www.expohunting.pl

JFM-ekotour-plakat-2020

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱