Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Tarnów

Myśliwska paczka 2022

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

jak co roku, ruszamy z naszą świąteczną akcją „Myśliwska paczka”. Chcemy pomóc osobom lub instytucjom, które najbardziej potrzebują wsparcia, zwłaszcza w szczególnym czasie Świąt Bożego Narodzenia. Poniżej znajdziecie regulamin akcji, który na Waszą prośbę został zmodyfikowany tak, żeby pomoc mogła płynąć z różnych źródeł i dotrzeć do jak największej liczby osób.

REGULAMIN AKCJI 2022 

Sami wybieracie placówki, które chcecie wesprzeć, a z ich przedstawicielami ustalacie listę najpotrzebniejszych rzeczy, które znajdują się paczkach. Jest to akcja bezgotówkowa. Beneficjentami są przede wszystkim domy dziecka, domy samotnej matki, domy opieki dla seniorów oraz od 2020 r. również osoby indywidualne i rodziny, które potrzebują wsparcia. W tym roku przygotowane przez Was „myśliwskie paczki” muszą trafić do obdarowanych do 23 grudnia.

Idziemy na rekord?

W zeszłorocznej edycji udało się wesprzeć 900 placówek  i rodzin darami, których wartość przekroczyła pół miliona złotych. Mamy nadzieję, że w tym roku dzięki Waszemu zaangażowaniu uda się pomóc jeszcze większej liczbie potrzebujących.

Zarządy Okręgowe Polskiego Związku Łowieckiego będą służyć Wam pomocą w realizacji akcji. Wszystkie ręce na pokład!

 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱